Top 7 blogiausių dronų 2016-2017

2017-01-29

1. HOVER Camera

Tai galbūt nėra labai blogas dronas, žiūrint iš tos pozicijos, kad turi unikalią konstrukciją, yra kompaktiškas ir pan. Tačiau visa tai neverta 699 dolerių. Taip, būtent tokia jo kainą. Ir jūs už tai negaunate nieko, ką turi šiuolaikiniai dronai ir dalis iš jų yra stipriai pigesni ir turi žymiai daugiau galimybių. Pagal kainą jį galima lyginti su DJI Phantom dronais, tačiau šis nei iš toli neprilygsta jiems.

hover-camera-drone-14

 

2. Povandeninis dronas

Pradėkime nuo to, kad jis neskirtas skraidyti. Jo didžiausias privalumas – gan mažas dydis. Tačiau kokia jo tikroji paskirtis? Nejaugi kiekvienas turimę svajone nardyti ežeruose? Greičiausiai, kad ne. Na nebent žvejai jį galėtų panaudoti. Bet vėlgi, ar burzgiančiu, judančiu neaiškiu objektu sužavėsite žuvis ir liepsite joms kibti ant kabliuko? Labai abejojame. Taigi tai dar vienas stipriai nevykęs dronas.

 

3. Walkera Voyager 3

Greičiausiai ne vienas esame matę šį droną. Iš pirmo žvilgnio jis galbūt nėra toks prastas ar nevykęs. Bet mąstant racionaliai jis tikrai nėra pats geriausias dronas. Reikėtų pradėti nuo to, kad Walkera bandė sukurti produktą, kuris konkuruotu su DJI. Ar jiems pavyko? Ne. Kodėl? Nes fukcijos ir specifikacijos tikrai nebuvo geresnės nei DJI Inspire 1 ir kitas dalykas Voyager 3 kaina buvo tikrai neadekvati. Taigi, dar vienas dronas kuris keliauja po rudeniniais papuvusiai lapais. Ar Walkera gamintojas apskritai gamina gerus modelius? – Taip, bet su šiuo tiesiog nepasisekė.

c0d3c6d1f6_500x500

4. Orą valantis dronas

Skamba neblogai, bet iki tol, kol nepradedi gilintis kas jis per daiktas. Paimkite parrot bepot droną, orą valantį mažą aparačiuką ir šiektiek izoliacijos. Viską kartu sujunkite ir turite inovatyvų pasaulio stebūklą. Žinoma mes juokaujame, tačiau kaikurie ne. Nejokauja tie, kurie pagamino šį hibridą ir bando jį brangiai parduoti. Dėja, bet pasisekimo jie nesulauks.

Screen-Shot-2017-01-27-at-5.41.25-PM-1068x590

 

5. Lily dronas 

Tai turbūt vienintelis dronas kuris įsirašė į istoriją kaip nevykęs verslo planas. Kodėl? Būtent todėl, kad turėdami 32mln dolerių nesugebėjo sukurti galutinio produkto bei paleisti į prekybą. O žmonių norinčių jį nusipirkti buvo tūkstančiai. Taigi šis dronas buvo nušvilptas minios miesto aikštėje.

lily-drone-with-tracking-device-1068x601

 

6. GoPro Karma

Ši droną būtų galimą apibūtinti vienu anglišku posakiu „Karma is bi***“, nes būtent bloga karma sužlugdė šį produktą. Galbūt dar koją kišo noras nugalėti ar aplenkti DJI. Dėją, bet aukštai kilęs žemai krisi, būtent tai ir pasiteisino, kuomet pirmos kartos Karma buvo atšaukta. Šiemet buvo pristatyta antros kartos Karma, įdomu ar sulauks pasisekimo šis dronas. Aišku tik viena, jis tikrai nebus konkurentas DJI produkcijai.

GoPro-karma

 

7. Phone case dronas

Rimtai? 100dolerių už telefono dėklo dydžio droną, kuris nieko naujo neturi.. Idėja nebloga, bet kaina labai bloga. Nes už ją gausite tik mažiuką droną, kuris skrenda kelias minutes ir filmuoja labai prasta kokybe.

https://www.facebook.com/circuitbreaker/videos/1674844986141657/