Pristatytas DJI Inpire 2!

2016-11-23

Lapkričio 19d – Tai greičiausiai viena ypatingiausių dienų DJI kompanijai. Ir net neabejotina kodėl, tapačią dieną bus pristatyti du nauji DJI dronai. DJI Phantom 4 PRO apie kurį jau rašėme bei šis DJI Inspire 2. Panašu, kad dronų pasaulį pasiekia tikra technologijų lavina, kuri atnešė šie du nauji dronai bei DJI MAVIC. Taigi filmuoti ir fotografuoti iš oro bus dar smagiau. O užfiksuotos akimirkos bus dar įspūdingesnės bei aukštesnės kokybės.

 

Šiektiek detalumo apie DJI Inspire 2 droną:

NAUJOS KAMEROS

Inspire 2 komlektuojamas kartu su Zenmuse X4S arba Zenmuse X5S kameromis. Šis atnaujimas atliktas orentuojantis į tai, kad šis dronas yra sutvertas filmavimams iš oro, žinoma tinka ir fotografavimams. Tiesa, kameros buvo gan iš pagrindų naujai sukurtos, tobulesnė stabilizavimo sistema ir vienas didžiausiu aspektų – pasiekiama 5,2K vaizdo kokybė. Tai nesuvokiama kokią didelę pažangą daro DJI beveik visose srityse.

523460-dji-inspire-2

KLIŪČIŲ JUTIKLIAI

Na šioje vietoje greičiausiai nieko nenustebinsime kliūčių jutikliais ant drono. Jie jau yra įdiegti Phantom 4 orlaivyje. Taip, tai yra labai naudinga ypač skraidant su tokiu brangiu dronu kaip Inspire 2, nes ne visada yra galimybė pamatyti kliūtis esančias priekyje.

inspire-2-stereo-vision-obstacle-avoidance-sensors-front-1

SSD DUOMENŲ LAIKMENA

Greičiausiai dar ne visi turime savo kompiuteriuose SSD laikmenų diskus. Jie jau yra naudojami dronuose. Kadangi vaizdo kokybe pagerėjo iki 5,2K, gamintojas buvo priverstas ieškoti naujų, greitesnio apdorojimo duomenų laikmenų. Nes įprasto Micro-SD kortelės nevisada susitvarkydavo su teikiamais sunkumais. Tiesa verta paminėti, kad SSD naudojimas būtinas fotografavimo režime, video režime galima naudoti tiek Micro-SD tiek SSD laikmenas.

VALDYMO SISTEMOS

Valdymo sistemos taip pat atnaujintos, nuo šiol prieš skrydį galima pasirinkti norimą darbini dažnį – 2.4ghz arba 5.8ghz. Šių dažnių pasirinkimas yra rankinis ir jį pasirinkti galima kiekvieną kartą prieš kylant. Nes šiomis dienomis susiduriama su problema, kad 5,8ghz dažnis yra gan užimtas miestų teritorijose. Taigi tai dar vienas teigiamas dalykas norint turėti kiek įmanoma saugesnį skrydį bei geriausią įmanomą ryšį su dronu.

DVIGUBOS BATERIJOS

Tai dar viena naujiena šiame orlaivyje. Šios baterijos turi savaiminį pasišildyma, tai reiškia, kad prieš skrydį ir jo metu baterijos mėgina išlaikyti tinkamą darbinę temperatūra. To pasekoje baterijos tarnaus ilgiau ir skrydis bus saugesnis, skrendant neigiamoje temperatūroje. Taip pat dvigubų baterijų pagalbą išlaikoma tolygesnė sistemos įtampa. Skrydžio laikas siekia net 27min idealiomis sąlygomis.

inspire-2-stereo-vision-obstacle-avoidance-sensors-bottom-1

 

 

Video apie DJI Inpire 2: