OFICIALUS PERSPĖJIMAS! Atnaujintos DJI Inspire 2 techninės specifikacijos

2016-12-27

DJI oficialiai išplatino pranešimą skirtą DJI INSPIRE 2 vartotojams

Pristatant DJI Inspire 2 buvo teigiama, kad jis 80km/h greitį pasieks per 4s, o jo didžiausias pasiekiamas greitis sieks 108km/h.

Tačiau po Inspire 2 pristatymo vykę orlaivio sistemų testavimai parodė, kad tokios teigiamos specifikacijos nėra pilnai saugios naudoti. Todėl šioms techninės specifikacijoms buvo padaryti pakeitimai ir dabar orlaivis 80km/h greitį pasieks per 5s ir maksimalus greitis yra apribotas iki 94km/h. Teigiama, kad visi šie apribojimai yra saugūs bei jokios įtakos vaizdo kokybei nedaro.

NAUDOJANT INSPIRE 2 PRIEŠ ATNAUJINIMUS IR SKRENDANT MAKSIMALIU GREIČIU GALI NEATLAIKYTI TAM TIKRI ELEMENTAI, GALI ATSIRASTI GIMBAL’O DIDŽIULĖS VIBRACIJOS, TAIP PAT PASITAIKYTI SKAUDŽIŲ AVARIJŲ.

Taip pat, jeigu yra žmonių kurie nusipirko pirmuosius Inspire 2 (prieš atnaujinimus) gali kreiptis į DJI arba oficialų atstovą ir atgauti pinigus. DJI negarantuoja, kad pirmieji Inspire 2 yra pilnai saugūs naudojimui. Jei nepasinaudosite pinigų grąžinimu ir toliau naudosite Inspire 2, gamintojas neprisiema atsakomybes už galimas pasėkmes.