Griaunam mitus apie šnipinėjimui pasitelkiamus dronus

2017-05-26

Drono turėjimas tai nepakartojama patirtis. Tačiau visą skrydžio malonumą gali sugadinti gyvenimas dideliame mieste, ypač jeigu neturite nuosavo sklypo kuriame visada skraidote. Turbūt didžioji dalis yra mačiusi įvairiausius atsitiktinius veidus, kuome yra pažeidžiamas kitų žmonių privatumas. Nuo to ir prasidėjo didžioji apkalbų banga, neva dronai yra naudojami žmonių sekimui, turto stebėjimui padedant jį apiplėšti ir pan. Tačiau esame įsitikinę, jog mūsų pateikti faktai numarins šias kalbas. Taigi, 5 faktai kodėl dronais sekti jus yra labai sudėtinga.

drone-spying

  1. Labai maža dalis dronų turi objektyvus kurie gali priartinti vaizdą, dažnai tokių dronų kaina viršija keliasdešimt tūkstančių eurų. Dauguma dronų turi plačiai matančius objektyvus, o tai nepadeda artinti vaizdo, tam tikrais atvėjais kartais netgti šiektiek tolina.
  2. Jeigu dronas atskris arčiau nei per 1m jūs tikrai jį išgirsite, pamatysite ir galėsite nesunkiai jį numušti. Tačiau skrydis tokiu atstumu yra labai pavojingas, nes galima nesunkiai užkliudyti įvairiausius objektus, žinant  kad drono pilotas mato vaizda tik tiesiai, pasukti kameros į šonus negali.
  3. Jeigu yra žmonių, kurie bandys jus sekti drono pagalba, tai patikėkite mumis, jiems to daryti paprasčiausiai neapsimokės, nes susikonstruoti tokį droną yra labai brangu. Jo kaina gali būti mažiausiai penkiaženklė. Tačiau kitas dalykas, tokio drono pilotas rizikuoja būti sučiuptas ir nubaustas už kito žmogaus neleistiną sekimą.
  4. Jūs greičiausiai neesate tiek įdomus, kad jus sektį pasitelkiant tokias priemones.
  5. Toks būdas jus sekti yra per daug atkreipiantis dėmesį, nes droną nesunkiai galima išgirsti iš 10m. Taigi, tai papraščiausiai neefektyvu.

 

Na, o jeigu nuspręsite, kad patys norite išmėginti dronus, kokybiškus ir patikimus rasite mūsų partnerių internetiniame tinklalapyje: www.rchobis.lt