Phantom 4

Phantom 4

DJI išleido naują bepilotį orlaivį – DJI Phantom 4. Kuris pasižymi dar didesne funkcijų gausa, nei senieji Phantom serijos modeliai. DJI Phantom 4 orlaivis automatiškai atpažysta kliūtis, taip pat atnaujinta kamera, kuri leidžia vaizdus užfiksuoja dar geresne kokybe. Phantom 4 kamera aprūpinta nauju objektyvu, kurio dėka nuotraukos gaunasi šviesnės ir  geresnės kokybės.

Orlaivio korpuse yra integruotą daugybe jutiklių, kurių paskirtis – Kliūčių jutimas. Ši funkcija jums padės išvengti medžių šakų, atsitrenkimo į sienas, skraidant patalpose. Jutikliai kliūtis fiksuoja 30m spinduliu aplink save. Orlaivis pats aplink kliūti neapskris, jis sustos prie kliūties ir lauks jūsų komandos. Įjungus „Return To Home“ skrydžio režimą, kliūčių atpažinimas taippat bus aktyvus.

Naujosios funkcijos „TapFly“ ir „ActiveTrack“ – unikalios ir visiškai naujos idėjos, pakelsiančios dronų valdymo technologiją į naują lygmenį. Nuo šiol droną valdyti bus dar paprasčiau. Užteks savo išmaniajame įrenginyje paspausti ant norimos ekrano vietos, ir dronas ten skris, o kliūčių vengimo sistema pasirūpins, kad jis su niekuo nesusidurtų. Taip pat naudotojams nebereikės patiems sekti judančių objektų – pasirinkus norimą tašką, dronas jį atpažins vizualiai ir seks pats. Įrenginyje taip pat atsirado sportinis režimas, paversiantis filmavimą dideliu greičiu dar patrauklesne atrakcija. Jį įjungus, pasirodys papildomos skrydžio valdymo galimybės, užtikrinančios tikslų drono manevravimą, o skrydžio valdymo sistema pasirūpins saugumu, skrendant dideliu greičiu. Tai reiškia naujas galimybes įvairių greitų sporto šakų gerbėjams – nuo dviračių sporto iki automobilių ralio.

kcyujwtk3tuc4pcxefkh

Taip pat tarp naujovių – ir talpesnė 5350 mAh baterija, prailginanti drono veikimo laiką ketvirtadaliu. Tai reiškia, jog maksimalus drono skrydžio laikas pailgėja iki pusės valandos, o maksimalus skrydžio nuotolis pašalinių kliūčių neturinčiose teritorijose siekia net 3,5 km. Naujųjų „Phantom 4“ valdymas yra jautrus lietimui – skrydį galima pradėti vos dviem pirštų prilietimais, o išmanioji „grįžimo namo“ sistema užtikrina, kad įrenginys automatiškai galėtų parskristi pas jo savininką. Kliūčių atpažinimo sistema pasirūpina, kad dronas neatsitrenktų į pašalinius objektus ir saugiai pasiektų savo kelionės tikslą.

Taigi pagrindinės naujos funkcijos:

Kliūčių atpažinimas

Automatiška namo grįžimo funkcija pamačius kliūtį

Vieno mygtuko paspaudimu galėsite nurodyti skrydimo kryptį

Prailgintas skrydžio laikas: iki 28 minučių

Drono greitis dabar dar didesnis: iki 72km/h

Valdyti naujokams dabar dar paprasčiau!

Specifikacijos:

  • Svoris: 1380g
  • Didžiausias skrydžio greitis: 72km/h
  • Skrydžio laikas: 28min
  • Baterijos talpa: 5350 mAh
  • Valdymo atstumas: iki 5km

Orlaivis pilnai sukomplektuotas ir paruoštas naudojimui.