Phantom 3 Professional

Phantom 3 Professional

DJI Phantom 3 Professional tai vienas naujausių orlaivių, kuris pasižymi didžiuliu funkcionalumu kartu su aukštomis technologijomis.

Neapsisprendžiate kokį orlaivį pirkti? Aukšta kameros kokybė jums yra prioritetas?

Šis modelis būtent jums. Gamintojas atsižvelgė į greitai tobulėjančias kameras bei jų kokybę, todėl nusprendė komplektuoti profesionalią kamerą, kuri gali filmuoti net 4K raiška! Taippat ši kamera yra kartu su trijų ašių kameros stabilizacija, kuri padės užfiksuoti nepaprastus, kvapą gniaužiančius vaizdus iš paukščio skrydžio.

IN-STOCK-RC-Quadcopter-DJI-Phantom-3-PROFESSIONAL-Drone-With-4K-Camera-Gimbal-pk-DJI-phantom

Taippat dar vienas labai naudingas dalykas, vaizdo transliavimas į jūsų išmanųjį telefoną ar planšetę. Nereikės nešiotis papildomų monitorių ar televizorių. Užteks turėti planšetę ar telefoną, kuriuos naudodami skryžio metu, galėsite keisti tam tikrus parametrus, bei valdyti kameros padėtį.

Phantom-3-Remote-Controller-1024x1024

Filmavimas patalpoje, tai nebe ateitis, tai dabartis. Su šiuo orlaiviu jūs be vargo galėsite filmuoti ar fotografuoti patalpoje, nes jame yra imontuoti ultragarsiniai davikliai kurie orlaiviu padeda išlaikyti poziciją be GPS bei išvengti tam tikrų kliučių.

p3indoor

Nesunkiai galima teigti, kad šio gamintojo orlaiviai buvo, yra ir greičiausiai bus skirti masėms, nes juos yra labai lengva naudoti, valdyti, taippat jie nevaržomai ledžia užfiksuoti puikios kokybės vaizdus iš paukšio skrydzžio.