Phantom 3 Advanced

Phantom 3 Advanced

DJI kompanija nepailsdama dominuoja orlaivių gamyboje. DJI Phantom 3 Advanced modelis yra bene vienas konkurencingiausių modelių savo lygmenyje.

Vos tik gavus šį modelį norėjosi jį kuo skubiau išbandyti ir įvertinti kaip filmuoja orginali 4K raiškos kamera. Atvirai pasakius, lengvai šokiravo, gerąja prasme. Kokybė, vaizdo medžiagos detalumas yra tikrai labai aukšto lygio ir nesunkiai gali konkuruoti su tokiomis kameromis kaip GoPro ir pan. Taippat maloniai nustebino ilgas skrydžio laikas, net 15min! Kalbant apie modelio atnaujinimus, jokių kardinalių pokyčių nėra, kalibracija liko tokia pati, paleidimas taippat. Tiesa, gavus modeli tenka atnaujinti modelio ir valdymo sistemos programinę įrangą. Tačiau nenusiminkite, atnaujinimas vyksta tikrai pakankamai trumpai, o jam atlikti reikia tik turėti internetą ir kompiuterį su atmintuku ir SD kortele.

DSC_0792

Tiesa, gamintojas atsižvelgė į labai greitai tobulėjančias technologijas ir ant valdymo pulto primontavo universalų mobiliojo telefono ir planšetės (7-11colių) laikiklį. Tai yra labai naudinga norint matyti tiesioginį vaizdą ar keisti tam tikrus parametrus skrydžio metu. Kaip matome, gamintojo progresas šioje vietoje akivaizdus.

DSC_0757

Dar vienas gana svarbus atnaujinimas. Viduje veikianti navigacija. Orlaivyje integruoti papildomi utragarsiniai jutikliai, orlaiviui leidzia palaikyti poziciją, aukšti, neatsitrenkti į sieną ir pan. Tai labai naudinga norint kanors filmuoti ar fotografuoti patalpoje.

large_p7

 

Susumuojant visus DJI Phantom 3 Advanced atliktus ir neatliktus atnaujinimus, šis orlaivis vienareikšmiškai buvo ir yra vienas lengviausiai aptarnaujamų, valdomų modelių šių dienų rinkoje. Kiekvienas naujokas drąsiai gali nedvejodamas jį rinktis.

DSC_0776