DJI S1000 Orlaivis

DJI S1000 Orlaivis

Šis DJI S1000 orlaivis sukurtas tik savo srities profesionalams, profesionaliems fotografams bei video kūrėjams. Tai nepaprastai didelis, stabilus bei labai kokybiškai ir preciziškai pagamintas orlaivis, kuriam sukurti buvo pasitelktos inovatyvios technologijos.

dji-s1000-premium-spreading-wings-[2]-1274-p

SAUGUS IR STABILUS

Kuriant šį orlaivį buvo pagalvota ir apie svarbias saugumo sistemas. Naudojant rekomenduojama DJI A2 skrydžio kontrolerį galėsite pajusti ypatingai stabilų ir nuspėjama skrydį. Viena svarbiausiu apsaugų, jei suges vienas motoras skrendant, kontroleris sugebės išlaikyti horizontaliai jūsų orlaivį. Todėl galėsite jį saugiai nuleisti ant žemės. Visi elektriniai komponentai esantys orlaivyje yra sujungti saugiais ir paprastais būdais, tai leidžia atsikratyti papildomos rizikos.

PROFESIONALUS ORLAIVIS

DJI S1000 orlaivis pasižymis pakankamai mažu svoriu ir didžiule keliamąja galia. Šie kryterijai leis nesunkiai pekelti tokius fotoaparatus kaip 5D Mark3. O naudodami 15000Mah 6celių LIPO baterijas, skrydžiu galėsite mėgautis net 15minučių. Kameros stabilizavimo sistema yra montuojama praktiškai žemiausiame rėmo taške, ko pasekoje svorio centras būna apačioje ir skrydis pasidaro daug stabilesnis. Visų komponentų pajungimas yra labai supaprastintas, todėl norinti prijungti vieną ar kitą komponentą, nereikės saugaišti daug laiko. Z15 kameros stabilizacija yra suderinama su (Nex5R / NEX5N / Nex7N, GH2, GH3, 5D Mark 3, ir t.t.) kameromis.

647A8861     maxresdefault

LENGAI TRANSPORTUOJAMAS IR PAPRASTAS NAUDOTI

Gamintojas gamindamas šį orlaivį atsižvelgė ir į kompaktiškumą, nes tokių gabaritų orlaivį gali būti pakankamai sudėtinga transportuoti. Tačiau gamintojas padarė sulankstomas kojas, kurios tikrai labai stipriai palengvina transportavimą. Vienas pagrindinių gamintojo tikslų buvo pagaminti labai paprastai eksplotuojama ir surenkama modelį. Jam pavyko.. Norint surinkti ir eksplotuoti šį orlaivį nereikia būti baigus aviacijos inžinerijos, užtenka turėti kelis atsuktuvėliu ir viskas, jūsų bepilotis orlaivis jau ore! 647A8849