DJI Phantom 4 PRO

DJI Phantom 4 PRO

Taigi, dronų pasaulį pasiekė dar viena džiugi žinia iš DJI. DJI išleido dasr vieną naują droną – DJI Phantom 4 PRO. Panašu, kad šie metai DJI kompanijai bus nepaprastai produktyvūs. Pakalbėkime šiektiek apie naujajį droną. Išoriškai jis liko per daug nepakitęs. Vieni pagrindinių elementų kurie yra idiegti šiame drone yra 5D kliūčių aptikimo sistema, tai reiškia, kad dronas mato kliūtis iš visų pusių: šonų, priekio, galo, apačios. Tai suteikia dar daugiau saugumo skrydžiui, tikėtina kad pavyks visiškai išvengti kontaktų su aplinkiniais objektais skrydžio metu.

Nuorodą į produktą:

http://rchobis.lt/index.php?route=product/product&product_id=2560

atsisiusti

Taip pat dar vienas svarbus aspektas, kuris skirtas žmonėms kuriems patinka filmuoti ir fotografuoti iš oro. Tai yra atnaujinta kamera, kuri pasižymi šiomis specifikacijomis: 20Mpx kamera, 4K@60fps video 100Mps, 1″ colio matrica, F2.8-11, mechaninės užuolaidėlės (shutter).

s2-product-79190aa29121438d2da703c0b6c55feb

Dar vienas svarbus aspektas, į kurį privaloma atkreipti dėmesį, tai naujo tipo valdymo sistema, kuri leidžia pasirinkti darbinį dažnį (2.4ghz arba 5.8ghz), jį galima pasirinkti priklausomai nuo vietos kurioje skraidoma ir ryšio apkrovimo toje vietoje. Tai ypač aktualu skraidant miesto centre, kuriame netrūksta WIFI ryšio, telekomunikacijų antenų bei kitų faktorių, kurie turi didelės įtakos valdymo ryšio kokybei.

Ar teko patirti tą jausmą, kai nusipirkę droną lekiate į parduotvę pirkti planšetės, o ypač visa tai komplikuoja didelis planšečių pasirinkimas ir dažnai būna sunku išsirinkti tinkamą? Tai jau taps savotiška atgyvena ruošiantis pirkti DJI Phantom 4 PRO. Žinote kodėl? Nes nuo šiol Phantom 4 PRO yra komplektuojamas kartu su gamykline planšete, vadinasi išpakuojate droną, pasikraunate baterijas ir skrendate. Nebereikės gaišti brangaus laiko renkantis planšetę, jei jos dar neturite. Puikus DJI žingsnis, tiesa?

s4-product-en-bc1958eea1fe9074297b1bdc9e5b581d