DJI Ground Station Pro programėlė

2017-01-30

DJI Ground Station Pro programėlė sukurta darbui profesionaliems pilotams kurie naudoja apple ipad planšetes. Šios programėlės pagalba galėsite lengvai planuoti autonominius skrydžius naudojant DJI dronus. Ši programelė yra lengvai valdoma, taip pat turi galimybę sukurti kompleksines skrydžių misijas vos per kelias minutes. Programėlė sukurta tam, kad būtų galima lengviau optimizuoti įvairių objektų inspektavimus, pvz: stebėti užsėtus laukus bei atlikti kitų objektų apžiūras.

Screen-Shot-2017-01-25-at-10.07.59-PM

 

3D žemėlapių kurimas, tai yra vienas svarbiausių momentų jei kalbama apie statybos objektų apžiūras. 3D žemėlapiai naudojant šia programėlę yra itin lengvai ir greitai sukuriami. Taigi jums nereikės naudoti krūvos papildomų programų norint atlikti šį darbą.

Kelių ekrano palietimu pagalbą galite pridėti taškus į kuriuos dronas galės nuskristi, iš viso jų galima pridėti 99. Skrydžių į taškus metu galima atlikti foto, video funkcijas, pilnai kontroliuoti kamerą, redaguoti jos nustatymus taip pat ją sukinėti, nustatyti skrydžio greitį, aukštį bei kitus svarbius parametrus. Taip pat galima nustatyti ribą, iš kurios dronas neišskris. Tai ypač aktualu jei skrendama tokioje teritorijoje kurioje galimi valdymo ryšio trigdžiai.

Ši programėlė yra suderinama su dauguma DJI dronų bei Zenmuse kameromis. Kolkas ši programėlė yra sukurta tik iOS platformai.