DJI Cendence valdymas ir Track antena

2017-04-28

DJI pristatė naują savo produktą, kuris yra sukurtas profesionalams. Šiuo metu DJI yra tikrame pakilime, paskutiniu metu išleidžia labai daug naujų produktų. Tačiau šis tikrai neturi atitikmenų.

01-1-1024x498

DJI Cendence yra nauja valdymo sistema sukurta profesionalams. Šiame valdymo pulte apstu įvairių mygtukų. Ši valdymo sistema suderinama su Inspire 2 bei Matrice 200 dronais. Taip pat ant valdymo sistemos galima sumontuoti Crystal Sky monitorių. Kurio dydis gali būti nuo 5.5″ iki 8.5″.

 

Valdymo sistema pasižymi labai dideliu funkcionalumu, kiekvieną mygtuką galima susiprogramuoti pagal poreikį. Mygtukai gali būti panaudojami tokioms funkcijoms kaip: Skrydžio režimams, gimbal’o judejimo greičio nustatymui, ISO keitimui, fokusavimui ir pan. Šioje valdymo sistemoje yra integruotos SDI ir HDMI jungtys, kurios yra naudojamos HD vaizdo perdavimui į atskiras sistemas, tokias kaip TV, monitoriai ir pan.

DJI Tracktenna

与cendence遥控配合

Verta paminėti jog prie šios valdymo sistemos galima specialiai prijungti kryptinę, didelio galingumos DJI Tracktenna anteną. Ši antena sumontuota ant specialaus stovo, kurio dėka sukiojasi bei reaguoja į drono skrydžio kryptį. Kitaip tariant, antena būna atsisukus visada į droną. To pasekoje uzžtikrinamas geriausias įmanomas ryšys su dronu. Šią anteną taip pat galima primontuoti prie transporto priemones (automobilio, mikroautobuso).

使用场景

Šios antenos pagalba dronas gali būti valdomas iki 10km atstumu. Taip pat ši antena dirba tiek 2.4ghz, tiek 5.8ghz ryšio diapazone. Kiek mums yra žinoma, ši antena dar nėra paleista į prekybą. O kai tik atsiras, atsiras ir Rchobis.lt svetainėje.