DJI akinių apžvalga – Pažangiausi FPV akiniai kokie tik yra sukurti

2017-04-26

Šioje trumpoje apžvalgoje apžvelgsime pagrindines šių akinių funkcijas, kas šiuos akinius daro tokius ypatingus bei ką galite patirti juos naudodami.

Šis video buvo gana informatyvus, tačiau norime paminėti keletą svarbiausių puntų apie šiuos akinius, nereikia pamiršti, jog šie akiniai yra skirti FPV skraidymui.

Akiniai yra pagaminti iš 2 daliu: Viena iš jų – Galvos žiedas, kuris užtikrina didžiausią galima komfortą bei ergonomiką, taip pat šioje dalyje yra integruota akinių baterija. Pagrindinė dalis – akiniai, juose yra įmontuotas ekranas, touch pad bei keletas mygtukų.

DJI_Goggles___1 DJI_Goggles___4 djigoggles_1 medium_2e4c37a4-d198-41ff-8b8e-4093724af2c8

 

Šie akiniai yra suderinami su dauguma naujausių DJI dronų: Mavic, Inspire 2, Phantom 4 PRO, Phantom 4 Advanced, Inspire ir kitais kurie turi HDMI išėjimą.

Pagrindiniai faktai kurie daro šiuos akinius išskirtiniais – jutimams jautrus padas (touch pad) lygiai toks pat koks būna sumontuotas į nešiojamus kompiuterius. Šio pado dėka galima lengvai keisti įvairiausius nustatymus naudojant kelis pirštus. Naudok šiuos akinius su šiomis funkcijomis: Active Track, Tapfly, Terrain follow, Tripod.

Specifikacija:

Ultra aukštos rezoliucijos ekranas 1080/30

Svaiginanti patirtis

Patogiai priglunda prie veido

Daugiau nei 6 veikimo valandos vienu pakrovimu

Taip pat šie akiniai reaguoja į jūsų galvos padėti, pakilę į orą galėsite dairytis aplinkui. Ir sukiosis ne visas dronas, o tik kamera. Tai leis pajusti tikra skrydžio laisvę ir pamatyti viską iš viršaus.

Laukite www.rchobis.lt svetainėje!