CES 2017 parodoje pristatyti nauji DJI produktai

2017-01-05

CES 2017 buvo pristatyta nemažai įvairių inovacijų, naujų produktų. Ne išimtis ir DJI kompanija, kuri būtent šioje parodoje pristatė naujus produktus, kuriuos galėsime išvysti šiais metais.

Taigi, pradėkime:

DJI OSMO MOBILE SILVER

Taip, vardas kalba pats už save. Būtent ši OSMO MOBILE SILVER versija yra sukurta būtent dailiosios lyties atstovėms, kadangi daugumai iš jų nepatinka juodos spalvos OSMO MOBILE.

large_osmo_mobile_s-6

 

Žinoma yra ir vyrų kuriems patiks šios spalvos OSMO MOBILE. Tačiau pagrindinis tikslas pasiekti kuo daugiau merginų šiuo produktu. Ne vien dėl spalvos, bet ir dėl nuotraukų kokybės, nes būtent OSMO MOBILE nuotraukos atrodo žymiai kokybiškiau bei pabrėžia įvairias detales. Skirtumus galite pamatyti žemiau pateiktoje nuotraukoje. Žinoma reikia nepamiršti kad OSMO MOBILE nėra visažistė, taigi didelių stebuklų nesitikėkite.

04bring_out_your_beauty-689x1024

 

DJI OSMO MOBILE yra suderinama su dauguma išmaniųjų telefonų. Nuo Iphone 5s iki Iphone 7 Plus. Žinoma tinka ir kitų gamintojų telefonai, bet tik iOS ir Android.

Kokie skirtumai tarp OSMO BLACK ir OSMO SILVER?

– Spalva

 

ZENMUSE M1

DJI OSMO savininkai turėtų dėkoti už šį produktą tikrai! Zenmuse M1 galima būtų pavadinti OSMO MOBILE „galva“, nes būtent šis produktas gali būti naudojamas kartu su OSMO MOBILE. Tai labai praktiškas ir naudingas dalykas, tik kyla klausimas kodėl jis nebuvo išleistas pačioje pradžioje.

medium_0daa7580-6ebf-43b2-a14f-1e099df911d9

Dabar dienos klausimas! Ar galime Zenmuse M1 naudoti kartu su Inspire 1 ir pakelti savo išmanųjį telefoną į ora?

 

DJI GROUND STATION PRO

Ši aplikacija leis pilotams naudotis skrydžio planavimu bei pasinaudoti autopiloto režimu. Taip pat ši programa leis sukurti įvairius žemėlapius ir įvairių statinių 3D modelius.

content_______

 

Ši programa bus suderinama su: DJI PHANTOM3 STANDART/ADVANCED/PROFESSIONAL/4K, PHANTOM 4, PHANTOM 4 PRO, INSPIRE 1, INSPIRE 2, MATRICE 100, MATRICE 600, MATRICE 600 PRO, MAVIC PRO.