5 daiktai kurie privalo būti jūsų drono lagamine

2017-01-25

Dronų pilotai dažnai yra linkę nešiotis tiktai droną bei jo valdymo pultą, tačiau kartais būna sitaucijų kuomet nenumatytai prisireikia vienokios ar kitokios smulkmenos. Dažniausiai taip nutinka kuomet labai skubame, lekiame, keliaujame arba tiesiog per žioplumą. Taigi norime jums priminti, kokius daiktus reikėtų nešiotis su savimi, kad viskas vyktų greitai, sklandžiai ir be jokio streso.

#1. Papildoma baterija

Papildoma baterija yra vienas svarbiausių daiktų kuriuos privaloma ar bent jau rekomenduojame vežiotis kartu su savimi. Kartais būna situacijų kuomet išskraidoma viena baterija ir netikėtai viskas pasisuka taip, kad reikia droną pakelti bet dėja, nebėra kaip. Kad taip nenutiktų visada reikia turėti papildomą bateriją. Ypač tai svarbu skraidant šaltuoju metų laiku, nes būtent šiuo metu dronas skrenda trumpiau ir gali netikėtai prireikti dar vienos baterijos.

#2. Atsarginiai propeleriai

Taip, taip, taip, atsarginiai propeleriai. Dažnas sutiktas drono pilotas atsakys, kad tokių neturi. O kodėl? Nes dažniausiai taupo svorį arba niekada jų neprireikė. Atsiminkite, kad kartais suveikia ta blogoji karma, dėl kurios prisireikia to, ko ankščiau nereikėjo. Įsidėkite papildoma propelerių komplektą į drono transportavimo lagaminą ar kuprinę būtinai.

#3. ND filtrai

Tai yra tas drono priedas, nuo kurio labai stipriai priklauso jūsų užfiksuotų kadrų kokybė. ND filtras gali paryškinti tam tikras detales, kaip pvz: dangų, objektų spalvas ir pan. Tai išties naudingas ir vertingas daiktas kurį privalu turėti kartu su dronu. Patariama ne tik turėti bet ir naudoti.

#4. USB išorinė baterija

Greičiausiai yra tekę susidurti kuomet prieš skrydį išsikrauna jūsų telefonas ar planšetė kuri naudojama stebėti transliuojamą vaizdą. Kad to išvengtumėte kartu su savimi turėkite USB išorinę bateriją (power bank), jo dėka galėsite greitai pasikrauti savo išmaniuosius prietaisus bei atlikti skrydį.

#5. MicroSD kortelių dėklas

MicroSD kortelės yra toks išradimas, kuris pasižymi labai mažais gabaritais bei geru landumu tarp mažų tarpų. Skaudžiausia kai atminties kortelė yra pametama kai joje yra daug naudingos medžiagos, kad taip nenutiktų naudokite MicroSD kortelių dėklą. Norime duoti vieną didelį patarima, neištraukinėkite iš drono ir nedėkite į jį kortelių prastoje vietoje. Tarkime virš kokių nors skylių, tarpų ir pan. Nes tuo metu būtinai suveiks karma ir įkris ne ten kur reikia.

Na o jei priedų vis dar neturite įsigyje, galite pradėti ieškoti nuo šios internetinės parduotuvės:

www.rchobis.lt